Czas na odstąpienie od umowy:

14 dni

Adres do zwrotu:

AliCase

Stare Faszczyce 41

05-870 Błonie

Formularz odstąpienia od umowy:

POBIERZ

Dodatkowe informacje:

W ciągu 14 dni od otrzymania nabytej rzeczy lub w przypadku usług zawarcia umowy, Kupujący (konsument) może odstąpić od umowy bez podawania jakiejkolwiek przyczyny.

W takim przypadku sklep AliCase zwróci wszystkie otrzymane od Kupującego płatności. Aby odstąpić od umowy zawartej w sklepie, należy złożyć do 14 dni od daty otrzymania towaru stosowne oświadczenie woli, pisząc na adres e-mail: sklep@alicase.pl.

Kupujący powinien skorzystać z formularza odstąpienia od umowy, podanego powyżej. Zwrot przedmiotu przez konsumenta powinien nastąpić niezwłocznie, nie później niż w terminie 14 dni kalendarzowych od daty przesłania oświadczenia, podobnie jak zwrot środków przez sklep.

Sprzedający może jednak wstrzymać się z odesłaniem środków do czasu otrzymania przedmiotu. Umowa jest uważana za niezawartą, a konsument ponosi odpowiedzialność za zmniejszenie wartości rzeczy będące wynikiem korzystania z niej w sposób wykraczający poza konieczny do stwierdzenia charakteru, cech i funkcjonowania rzeczy.

W przypadku odstąpienia od Umowy Sprzedawca nie ponosi kosztu odesłania towaru.