Rodzaje etui na telefon

Chcesz skutecznie chronić swój telefon przed uszkodzeniami mechanicznymi i czynnikami zewnętrznymi, a jednocześnie zapewnić mu elegancki wygląd? W takim razie koniecznie powinieneś wyposażyć go w odpowiednie etui. A możliwości masz bardzo wiele. Poznaj najważniejsze rodzaje etui na telefon, jakie dostępne są w naszym asortymencie.

Etui z klapką Clear View

Jest to nowoczesne etui, w których przednia klapka wykonana jest z lustrzanego, półprzezroczystego tworzywa. Może być klapką multimedialną (po pobraniu aplikacji), ułatwiając użytkowania komórki, a jednocześnie stale zapewniając jej ochronę. W ten sposób bez otwierania klapki sprawdzisz godzinę i podstawowe powiadomienia, np. przychodzące połączenia. Całość bardzo elegancko się prezentuje i wykonana jest z wysokiej jakości materiałów.

Etui z klapka Smart View

Kolejne bardzo eleganckie etui na telefon. Wykonane jest z wytrzymałego tworzywa TPU i eko-skóry. Wykazuje wysoką odporność na odkształcenia i czynniki zewnętrzne, skutecznie chroniąc urządzenie. Klapka jest interaktywna i umożliwia obsługę wyświetlacza bez konieczności otwierania etui. Świetnie chroni komórkę przed skutkami upadków.

Etui gumowe Karbon

Nowoczesne i funkcjonalne etui o estetycznym wyglądzie i najwyższej jakości. Wykonane jest z utwardzonego, elastycznego i odpornego na odkształcenia silikonu. Dzięki temu gwarantuje wyjątkową wytrzymałość na różnorodne uszkodzenia mechaniczne, jak np. ścieranie. Etui jest trwałe i skutecznie chroni telefon przed warunkami atmosferycznymi i zniszczeniem. Doskonale amortyzuje upadki.

Etui gumowe Anti-Shock

Transparentne etui z termoplastycznego poliuretanu (TPU) doskonale chroni telefon przed upadkami. Skonstruowane zostało w sposób gwarantujący wysoki poziom ochrony. Posiada m.in. wzmocnione rogi dla pochłaniania siły uderzenia, podwyższone narożniki i podwyższony rant dodatkowo zabezpieczający ekran.

Etui gumowe Clear Slim

Bardzo mocne, a jednocześnie wyjątkowo cienkie etui silikonowe, które zapewnia podwójne wzmocnienie. Nie zwiększa objętości telefonu i jest przezroczyste, dlatego będziesz mógł cieszyć się w pełni eleganckim designem swojego urządzenia.

Etui gumowe Elegance Frame

Wykonane jest z elastycznego materiału TPU, który jest wyjątkowo trwały i wytrzymały, dlatego też gwarantuje wysoki poziom ochrony telefonu w różnych sytuacjach. Jest nowoczesne i eleganckie, a jednocześnie łatwe w użytkowaniu.

Sztywne etui Two-Colors

Cechą charakterystyczną tego etui są dwie części o różnych kolorach. Górna część jest całkowicie przezroczysta z wysuniętymi rantami na aparat, co zapewnia dodatkową ochronę. Dolna część pokryta jest wybranym kolorem oraz powłoką aluminiową.

Etui sztywne Blueray

Wykonane z najwyższej jakości tworzyw i wyróżniające się wyjątkowym designem. To połączenie maksymalnej ochrony z eleganckim wyglądem. Rant etui delikatnie zachodzi na wyświetlacz, co zwiększa bezpieczeństwo telefonu podczas użytkowania oraz upadków.

Antypoślizgowa powierzchnia zapobiega przypadkowemu wysunięciu smartfona z ręki.

Etui przód+tył Magnetic Glass

Jedyne na rynku etui, które nie wymaga nakładania dodatkowego szkła na ekran telefonu. Zapewnia kompleksową ochronę na najwyższym poziomie. Wyróżnia się dwuczęściową, magnetyczną konstrukcją. Złożone jest z dwóch mocnych, aluminiowych ramek wykończonych szkłem hartowanym.

Etui magnetyczne Ring 360

To pancerne etui do zadań specjalnych. Wykonane jest z elastycznego TPU.

Zapewnia idealne dopasowanie do telefonu i maksymalną ochronę przed upadkami i wstrząsami.

Komentarze (0)