Etui z klapką

Sklep z etui na telefony Samsung, Huawei oraz Xiaomi, który prowadzimy, oferuje nowoczesne pokrowce. To akcesoria, które chronią sprzęt przed uszkodzeniem, ale jednocześnie nie przeszkadzają w jego używaniu. Wybierz odpowiednią wersję dla swojego smartfona!

Etui na Samsung Galaxy, Xiaomi, Huawei i inne modele – dlaczego warto wybrać nasz sklep online?

Etui typu Clear View łączą estetyczny wygląd z funkcjonalnością. Dlatego są przeznaczone dla osób, które potrzebują mocnej ochrony na telefon, ale jednocześnie oczekują eleganckiego designu.

Etui na telefon Samsung, Huawei czy Xiaomi ma wybudowaną klapkę, którą otwiera się jak książkę. Dużą zaletą pokrowca jest to, że na jego ekranie wciąż widać przychodzące powiadomienia oraz zegar. Dzięki temu nie trzeba odblokowywać telefonu, żeby sprawdzić najważniejsze informacje. Co więcej, wszystkie połączenia można odbierać bez otwierania etui. Można również aktywować funkcję Wake up/ Sleep, która automatycznie wyłącza ekran po przyjściu powiadomienia. Do prawidłowego działania tej funkcji niezbędne jest zainstalowanie bezpłatnej aplikacji. Etui na Samsung Galaxy S20 i innych modeli jest dostępne w różnych kolorach od czarnego przez niebieski, aż po złoty. W naszym sklepie online oferujemy również inne typy pokrowców – w tym etui silikonowe na telefon – oraz akcesoria takie jak kable USB, uchwyty do samochodów i inne.